fidesz.hu főoldal
család
foglalkoztatás
Orbán Viktor
rezsicsökkentés
gazdaság
választás 2014
Magyarország jobban teljesít
Magyarország nem hagyja magát
képviselőjelölt
Aláírásgyűjtés indult Juhász Péter közéletből való távozásáért
2018.03.04
Juhász Péter, az Együtt elnökének közéletből való távozásáért indított online petíciót a Mindennapok Női Szemmel Egyesület – mondta el portálunknak Király Nóra, az egyesület alapítója.

Az elmúlt hetekben belvárosi nők, édesanyák, kisgyermekes anyukák keresték meg egyesületünket, miután a sajtóból értesültek arról a hírről, hogy Juhász Péter, az Együtt elnöke tettlegesen bántalmazta volt élettársát, három gyermekének édesanyját - idézte fel a kormánypárti politikus."Maga Juhász Péter is elismerte, hogy erőszakos cselekedetet hajtott végre volt élettársán."Egyesületünk és a belvárosi nők felháborodtak ennek a hírnek a hallatán, hiszen mi magunk elítélünk minden erőszakos cselekedetet, különösen akkor, ha családon belüli erőszakról van szó – emelte ki a Mindennapok Női Szemmel Egyesület alapítója. Bírósági perítéletek, gyámügyi osztályról előkerült papírok bizonyítják a tényt, sőt, maga Juhász Péter is elismerte, hogy erőszakos cselekedetet hajtott végre volt élettársán - mutatott rá.Ezt a magaviseletet felháborítónak tartjuk, és felszólítjuk Juhász Pétert, hogy véglegesen távozzon a közéletből - húzta alá Király Nóra.Már csak azért is, hiszen ő az Együtt elnöke, a párt listavezetője, aki személyesen maga is indul az április 8-i országgyűlési választáson, ezért a mai napon a Mindennapok Női Szemmel Egyesület online petíciót hirdet meg, és arra kérünk minden jóérzésű nőt, édesanyját vagy aggódó férjet, hogy aláírásukkal támogassák kezdeményezésünket, és szólítsuk fel együtt Juhász Pétert, hogy távozzon a közéletből – hangsúlyozta.(fidesz.hu)